تبلیغات
???????? ? ??????? - افتتاح نمایشگاه سبیت 2005

به نام خدا

???????? ? ???????
امروز   به وبلاگ  ???????? ? ???????  خوش آمدید


¿افتتاح نمایشگاه سبیت 2005
پنجشنبه 27 اسفند 1383
<:P:>جام جم آنلاین : مراسم افتتاحیه نمایشگاه سبیت ۲۰۰۵  با حضور گرهارد شرودر صدراعظم آلمان و مقامات مختلف کشورهاى جهان و شرکت کنندگان در نمایشگاه برگزار شد.
به گزارش سایت آی تی ایران  ، گرهارد شرودر در سخنان خود در مراسم افتتاحیه از تاثیر مثبت این رویداد IT بر اقتصاد آلمان و اروپا سخن گفت.

cebit1

<:P:>خالق و مدیر SAP نیز در این مراسم با اشاره به تغییر شکل دوباره در فضاى IT جهانى گفت: مدل هاى نوآورى در مدل هاى اقتصادى جانشین نوآورى در محصولات مى شود و این یک انتقال استراتژیک و مهم براى صنعت IT است مدیر SAP به سه راه کلیدى براى آنکه صنعت فناورى اطلاعات به بخش حیاتى در جهان تبدیل شود اشاره کرد.
به گفته مدیر SAP همه گیرى آى تى در سراسر جان و ورود آن به زندگى روزمره ، بدون کامپیوتر رشد علمى امکان پذیر نخواهد بود پیشرفت ها در عرصه ریاضیات ، فیزیک و آمار نیز بدون کامپیوتر امکان پذیر نیست.
وى سومین راه کلیدى را جداناپذیرى IT و تجارت دانست و گفت: صنعت ما از آغاز به عنوان یک وسیله آغاز به کار کرد و امروز بخش جداناپذیر تجارت جهانى است.
گفتنى است در نمایشگاه سبیت امسال 6279 شرکت کننده از 67 کشور جهان به معرفى محصولات خود مى پردازند.
ایران نیز براى سومین سال متوالى در نمایشگاه سبیت حضور دارد و 13 شرکت ایرانی امسال در دو غرفه جدگانه به ارایه محصولات خود مى پردازند.

نوشته شده در پنجشنبه 27 اسفند 1383 و ساعت 08:03 ق.ظ توسط : سجاد پارسا
ویرایش شده در - و ساعت -